Особливості вікна та дверей для дому

Скільки можна зекономити на опаленні та кондиціонуванні дому або котеджу?

Втрати тепла через віконні отвори в середньому складають 50% від усіх тепловитрат. Від 5 до 10% тепла втрачається через відкоси, ще 5% доводиться на пластикову частину вікна та від 35% до 40% втрат тепла відбувається через склопакет. Такі високі втрати тепла через склопакет обумовлені тим, що його площа складає 70-75% від всього вікна, а товщина склопакету коливається у діапазоні 24-44 мм, проти 400-700 мм товщини стін.

Одна з основних задач металопластикових вікон – збереження тепла! Для цього і були розроблені енергозберігаючі склопакети. На внутрішній поверхні одного із стекол у такому склопакеті знаходиться спеціальне покриття, яке пропускає світло у приміщення, але відображає інфрачервоне випромінювання від нагрітих предметів всередині приміщення та ззовні від сонця. В результаті установлення такого склопакету зимою в домі тепліше, а літом прохолодніше.

Склопакет Коефіцієнт опору теплопередачі R(м2 °C/Вт)
Однокамерний 0,35-0,4
Однокамерний енергозберігаючий 0,53-0,56
Двокамерний 0,54-0,56
Двокамерний енергозбрігаючий 0,73-0,75

Металопластикові вікна з енергозберігаючими склопакетами на 30-40% енергоефективніші, чим вікна зі стеклами без напилення.

Також на енергозберігаючі характеристики вікон впливає кількість стекол у склопакеті. Зазвичай це 2 скла (1-но камерний склопакет) або 3 скла (2-х камерний склопакет). Склопакет з трьома стеклами у півтора рази тепліше, ніж склопакет з 2-ма.

Вікна з 2-х камерними склопакетами дорожче на 12-15%, чим з однокамерними склопакетами. Енергозберігаюче напилення здорожує вартість на 3-4%.кщо ви намагаєтесь економити, то найкраща економія – це купівля енергозберігаючих вікон. Їх вартість на 15-20% вище ніж у вікон з 1-но камерним склопакетом і заплатите ви один раз, але кожного року на опаленні та кондиціонуванні ваша економія складе 15-30%

Форми вікна: квадратні, прямокутні, арочні, круглі, трикутні, трапецієподібні або багатокутні.

З 2010 року наша компанія оновила обладнання лінії нестандартних конструкцій та впровадила декілька нових технологій. Це дозволяє виготовляти нам якісні нестандартні конструкції:

 • Установлювати метал в арочні вікна для підвищення їх жорсткості.
 • Виготовляти арочні вікна, які відчиняються.
 • Металеві поєднання всередині профілю та установка стекол товщиною до 10 мм дозволяє робити цілісні конструкції великих розмірів.
 • А також все інше..

Але все ж металопластикові вікна мають певні конструктивні вимоги та обмеження, наприклад:

 • Радіус арки має бути більш ніж 370 мм для 3-ри камерного профілю або 420 мм для 5-6-ти камерного профілю.
 • Довжина цілісної конструкції не повинна перевищувати 5 950 мм.
 • Ширина стулки, яка відчиняється у поворотному режимі, не повинна перевищувати 1400 мм…

Для здійснення ваших побажань з дизайну вікон або дверей, а також дотримання енергоефективності та необхідного функціоналу, ми надаємо консультації ще на етапі проектування світлопрозорих конструкцій. Для цього потрібно викликати спеціаліста за телефоном або надіслати нам заявку на виміри.

Главная

Віконна та дверна фурнітура

Виробник фурнітури. Для приватних будинків ми рекомендуємо установлювати тільки фурнітуру «MACO». Тут ви можете познайомитися з рейтингом фурнітури.

Вікна для приватних будинків та котеджів часто мають нестандартну форму та способи відкривань, тому потребують нестандартних рішень, наприклад:

 • Якщо у вас високі вікна, а вікном будуть користуватися люди, які мають зріст нижче середнього, люди похилого віку або інваліди, ми можемо установити ручку зі зміщенням вниз, щоб нею легко могли користуватися всі члени сім’ї.
 • Для ручок, та засувок на вікнах, які розташовані на висоті, до якої дотягнутися неможливо ми установлюємо автоматичні системи, якими можна керувати за допомогою пульта.
 • Для підтримки здорового клімату у приміщенні можливе установлення механічних або електричних систем провітрювання.
 • Є багато варіантів того, як зробити вікна індивідуально для вас. Щоб дізнатися про вартість та про те, як саме це зробити, викличте нашого спеціаліста для вимірів або відправте нам проект на факс чи електронну пошту.

Який профіль обрати?

Оптимальним є профіль Rehau. Для стандартного скління можна використовувати 3-ри камерний профіль Rehau Euro 60, він відповідає усім вимогам для стандартних вікон та дверей. Для великих та нестандартних конструкцій краще використовувати профіль Rehau Euro 70. В нього можна встановити сильніший контур армування, це надасть конструкції необхідну додаткову жорсткість.

Для задоволення естетичних потреб ми можемо запропонувати 15 варіантів профілю Rehau, 4 варіанти профілю Salamander та по одному варіанту профілю ALMplast та Openteck. Такий асортимент німецьких профілів Rehau та Salamander досягається завдяки комбінаціям різноманітності стулок, рам та штапиків. Вони бувають круглими, квадратними, опуклими або рівними. Вони також відрізняються за шириною через різну кількість камер (від 3- до 6-ти).

Декоративне оформлення вікон

Є деякі способи, які зроблять ваше вікно унікальним:

 • Ламінування вікна. Обрана вами плівка наклеюється на пластикові елементи конструкцій. Ви можете підібрати плівку під колір та текстуру дерева, мармуру, з металевим відтінком (під алюміній) або будь-який інший колір.
 • Тонування вікон. На внутрішній бік одного із стекол (всередині склопакету) наклеюється плівка, яка може придати вашому вікну відтінок близький до кольору зовнішніх стін або кольору пластикових елементів вікна. Плівка утворює ефект віддзеркалювання — у денний час не видно, що відбувається у приміщенні. Ми можемо також наклеїти матову плівку на вікна, які будуть встановлені у санітарному вузлі, для створення захищеності інтимного простору.
 • Шпроси. Це декоративні планки товщиною від 8 до 24 мм, які установлюються всередині склопакету та ділять його на частини. Шпросами можна виконати різноманітні малюнки, які нададуть унікальності вашому вікну.
Терміни виготовлення вікон

Вікно стандартної конфігурації виготовляються за 2-3 робочих дні (є можливість виготовлення вікон та дверей за 1 добу). Вікна з енергозберігаючими склопакетами ми виготовимо за 5 діб. Конструкції з ламінацією, арочними вікнами, або іншими нестандартними елементами виготовляються від 10 робочих днів, в залежності від складності замовлення.